Eskişehir Ekspertiz Raporu

Araç kullanmak kadar araç almakta günümüzde önemli oranda zahmet ve emek gerektiren faaliyetlerden sayılır nitekim alınacak aracın kullanılabilirliğinin tespit edilmesi ve bunun test edilme aşaması olan ekspertiz aşaması da en az uygun aracın bulunma araştırmaları kadar zahmet gerektiren bir süreçtir.

Bu süreçte uygun ve yeterliliği kanıtlanmış olan her manada sağlam ve ciddiyet ekseninde çalışan bir ekspertiz hizmeti ile gönül rahatlığı ile beklide hayal ettiği aracı kusursuz biçimde almak belki de bir bireyin en çok istediği durum olmaktadır. İşte bu sürecin en çok tercih edilen kurumu olarak Eskişehir Oto ekspertiz servisi farklılığın ve gelişmiş hizmetin bölgedeki tek adresi olmaktadır.

Eskişehir Ekspertiz Servisi Hizmet Ve Teknolojik Materyalleri

            Eskişehir ekspertiz raporu hazırlayan ve bu konuda kusursuz hizmet veren öncü servis olarak kurumumuz tamamen kurumsal ve işinin ehli olmakla beraber eksiksiz bir çalışma ve kontrol sistemi için tümel olarak tüm materyalleri bünyesinde bulundurmaktadır. Nitekim bu durum kurumumuzun kusursuz ve güvenilir bir kurum olarak bölgesinde bulunan her araç almayı düşünen birey tarafından tercih edilmesini ve önerilmesini sağlamaktadır. Genel olarak aracın dış fiziki olarak kontrolü için boya, yama, çizik ve macuna hassas teknolojik materyaller kullanılır ve buna bağlı olarak da Eskişehir kaporta testi itina ile yapılarak gerekli dokümanlar müşterilere teslim edilir.

Bunun ekseriyetinde aracın iç mekânında klima, göstergeler, yırtık ve deformeler en ince ayrıntısına kadar kontrol edilerek satıcıya bilgi verilir. Bunlar tamamlandıktan sonra ise ilk olarak motorun çalışımı performansının ölçümünde son teknoloji araçlar ile kontroller sağlanarak Eskişehir motor testi ile servis tarafından belgelenir.

Son olarak da pistonlar ile güvenli bir biçimde kaldırılan aracın alt takım kontrolü ve burada olası yağ sızması, darbe durumu ve diğer olası olumsuz durumlar yaratacak bölgeler en ince ayrıntısına kadar kontrol edilirken bu esnada fren sistemi de güvenilirlik açısından test edilerek belgelenir ve taraflara araç hakkında Eskişehir Ekspertiz servisi tarafından detaylı bilgi verilir

Eskişehir Oto Ekspertiz Servisinin Araç Kontrol Evresinde Hizmetleri

Her birey alacağı aracın sağlam ve kusursuz olması konusunda büyük istek ve arzu taşırken, aynı şekilde araçlarını satan her birey de araçlarının kusursuzluğu ekseninde fazladan istediği paraya satmak için aracını beklide olmadığı kadar övmektedir. Nitekim böylesi durumda günümüz şartlarında araç alıcı ve satıcılardan ziyade söz sahibi etkin ve yetkin olan Eskişehir Oto Ekspertiz servisi olarak kurumumuza düşmektedir.

Kurumumuz kurumsal ve yılların deneyimi ile araçlar konusunda ustalık seviyesinde kendini aşmış ve kanıtlamış ustalar tarafından hem yönetilmekte hem de araç kontrol işini stajyer ve tecrübesi olmayan ustalardan ziyade, bizzat kendileri üstlenmektedirler. Bu durum alınacak aracın kendilerine tesliminden sonra en ince ayrıntısına kadar incelenmesini ve alıcı- satıcıya araç hakkındaki tüm bilgilerin detaylandırılarak ve belgelendirilerek teslim edilmesini kaçınılmaz kılar.

Nitekim bu durum gönül rahatlığı ile aracın alınıp veya alınmayacağına da son kararı verilmesini sağlar. Nitekim Eskişehir Sigortalı Ekspertiz merkezimiz bünyesinde kontrolden geçen tüm araçlarda büyük oranda son derece teknolojik aletler ile kontroller sağlanır. Buna bağlı olarak da sigorta hizmetleri ve anlaşmalı olunan sigorta şirketleri ile en uygun fiyata araçlar sigortalanmaktadır.

Bu durum müşteri memnuniyeti ekseninde yapılarak yapılan sigorta hizmetinde uygun koşullar servisimiz tarafından oluşturulur.

Book online now &
SAVE
10%
On Your Ride

DOWNLOAD OUR APP

About the Author

Buy Avada Now

Subscribe Today

Subscribe to our monthly newsletter to receive all of the latest news and articles directly to your inbox.

Discussion

Testimonials

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.”

Mike Smith – Brooklyn, NY

Don’t want to use the app?

No problem, book online or give us a call!

BOOK ONLINE
CALL TO BOOK
BOOK ONLINE
CALL TO BOOK