Kalitenin Tecrübe Almış Hali; Eskişehir Oto Ekspertiz Merkezi

Biliyoruz, çünkü bildiğinizi sandığınız konuları size göstermek için varız. İnsanoğlu doğar, yaşar ve yaşamı boyunca bir şeylerin sahibi olmak için çabalar. İş, ev derken araç sahibi olmak için çabalarsınız. İşte size çok tatmin olacağınız bir teklifimiz var. Şu satırlara kadar size sadece olayın bu tarafını anlattık. Diğer tarafına geçmeden önce eskişehir oto ekspertiz konusunu size sunmak istiyoruz.

Otomobilinizin Değeri Emin Ellerde

 

Her ilde sunduğumuz hizmetimize Eskişehir’de de sunmak istiyoruz. Otomobiliniz çok değerli ve bu değeri sizden fazla önemsiyoruz. Bu değerin öyle karşıdan gözüktüğü gibi olmadığını biliyoruz.

Aracın sağına, soluna, arkasına, önüne bakarak olmadığını biliyoruz. Bu yüzden araç değer tespiti tarafımızca oluşturulan profesyonel çalışma arkadaşlarımız aracılığıyla çok itinayla yapılmaktadır. Şunu da asla unutmuyoruz; kurumsal ve belli standartlarda olması. İşte bu güveni size sunmak için eskişehir ekspertiz raporu konusunda tecrübemizi konuşturmak istiyoruz.

Bir Aracın Güvenli Olması Sigortadan Geçer

 

Size öyle bir teklifimiz var ki; eskişehir sigortalı ekspertiz kavramını sizlere sunmak istiyoruz. Aklınıza takılan sorulardan birisinin de sigorta olduğunu görür gibiyiz. Oldukça kapsamlı testlerden geçirdiğimiz araçlarınız asla güveninizi yarı yolda bırakmayacak.

– Motor performans testi,
– Arıza testi,
– Boya ve kaporta testi,
– Süspansiyon kontrol testi,
– Araç altı kontrol ve testleri,
– Fren sağlamlık testi,
– Rot balans hareket testleri.

Tüm bu saydıklarımızın test sonuçları detaylı bir şekilde rapor haline getirilerek siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Güven konusunda daha ne kadar ileri gideceğimizi inanın şu an bizde bilmiyoruz.

Bir Aracın Olmazsa Olmazı

Size verdiğimiz hizmetin bilincindeyiz ve bir araçta olmazsa olmaz bir kontrolü de size sunmak istiyoruz. Birçok kişi aracın kaporta konusunda çok zahmetli ve sıkıntılı satışlardan kaynaklandığını bilmektedir. İşte size sunduğumuz bir diğer hizmet şudur; eskişehir kaporta testi bu testin çok önemli olduğunun farkındayız.

Motorları Çalıştırın!

Bir aracın olmazsa olmazı kesinlikle motordur. Sistem o kadar ince detaya ev sahipliği yapmaktadır ki, bunu en mükemmel hale getirmekse bize ait. Aracınızın motoruna gerçekten önem veriyoruz. Bu sistemin en yalın haliyse şudur; eskişehir motor testi evet yanlış duymadınız, size bu önemden bahsetmek istiyoruz.

Dinamometreyle yaptığımız bu test çok dikkatli işlemlerden geçmektedir. Aracınızın tork gücünü çok dikkatli bir şekilde ölçerek yapılmaktadır. Sistem çok ince detaylara sahiptir. Bunun sonucunda motor gücünün o zarif sesinin, sıkıntısız bir şekilde çıkması için uğraş verilmektedir. Bu test sonucunda da size raporlar halinde, detaylı şekilde sunulmaktadır. Artık aracınız hazırdır!

Başarı, Tartışmaya Açık Bir Bilgidir

Sonuç olarak; Güven politikasını bir kalite hali olarak benimsediğimiz bu çerçevede size hizmet sunmak için buradayız. Temiz bir iş, temiz bir kadroyla gerçekleşir. Uğraştığımız bu yolda ne kadar engel çıkarsa çıksın, biz her zaman kırmızı ışıkta durmayı bildik.

Ardından yeşil ışıkta geçmeyi de kendimize en gerekli bir alışkanlık olarak işledik. Aracınıza verdiğiniz değeri, sizin kadar önemsiyor ve bu tecrübeyle hareket ediyoruz. Daha çok bilgiye ulaşmak için lütfen bize ulaşın, detaylı bilgilere sahip olmak içinse bir tık uzağındayız. İnternet sitemiz olan; www.pilotgarageeskisehir.com adresine bakmanızı öneriyoruz. Sitemize girdiğinizde, iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Book online now &
SAVE
10%
On Your Ride

DOWNLOAD OUR APP

About the Author

Buy Avada Now

Subscribe Today

Subscribe to our monthly newsletter to receive all of the latest news and articles directly to your inbox.

Discussion

Testimonials

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.”

Mike Smith – Brooklyn, NY

Related Posts

If you enjoyed reading this, then please explore our other articles below:

Back to News

Don’t want to use the app?

No problem, book online or give us a call!

BOOK ONLINE
CALL TO BOOK
BOOK ONLINE
CALL TO BOOK