Hızlı ve Güvenli Oto Ekspertiz Hizmetleri

            Yılların verdiği kalite ve güvenli müşterilerimizin neye ihtiyacının olduğundan yola çıkarak hizmet veriyoruz. İç Anadolu bölgesinin yükselen değeri Eskişehir oto ekspertiz ile tanışın ve tüm araç sorunlarına elveda deyin. Zaman her ne kadar değişse de dürüstlük ve tecrübe hayatımızda kilit taşı olmaya devam etmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız sizlere araç alım ve satımlarında da etkili hizmet vererek güvenli bir şekilde oto alım satımı yapabilmeniz için tüm imkanlarını seferber etmektedir.

             Otomobil ve diğer binek taşıtlarla alakalı bilmeniz gereken her şeyi Eskişehir ekspertiz raporu detaylarında bulabileceksiniz. Almak istediğiniz araçlarla ilgili varsa problemlerin önceden tespiti ve maddi kayıp yaşamamanız için bütün her şey handikaplarıyla bilgilerinize arz ediliyor.

Hizmet Kontrollerimiz ve Diğer Detaylar

Eskişehir ve il dışından ziyaretçilerimiz için kurumsal sitemiz kanalıyla da hizmet veriyoruz. Böylece yurt içinden ya da yurt dışından hizmetlerimize çok daha kolay ulaşabiliyorsunuz. Hizmet detaylarımız arasında bir araç kontrolü ile alakalı tüm detaylar bulunmaktadır. İkinci el Eskişehir motor testi hizmetlerinin yanında diğer tüm donanımların kontrolü firmamız tarafından yapılmaktadır. Bunlar;

Yol simülasyonu, sürüş konforu, dinamometre testi, elektronik ve mekanik aksamın kontrolü, araç beyni, motor kapasitesi olarak sayılabilir. Ayrıca dış parçaların kontrolü, fren ve balata kontrolü de ekstra olarak yapılmaktadır. Araç boyası ve kaporta bakımı da Eskişehir kaporta testi hizmeti ayrıcalığı ile profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Hem dinamo hem de yarış pisti testleriyle hız ve macera tutkunlarının bu anlamdaki tüm beklentilerini karşılayacak araçların keşfi için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Piyasa Takibi ve Yeni Çıkan Araçların Bakımı

            Kurumsal sitemiz sizlere ekspertiz hizmetlerinin yanında güncel oto modelleri ile ilgili de bilgiler vermektedir. Yeni nesil araçların motor hacmi, yol tutuşu ve diğer tüm detaylar için de müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Tüm bu yeniliklerden yola çıkan ekspertiz hizmetlerimiz sizler için hep daha iyisini istiyor. Bu amaçla Eskişehir motor testi hizmetleri piyasadaki araçlar ve yeni çıkan otomobil serilerini sizler için keşfediyor.

              Online sayfamıza giriş yapmanız halinde sizleri alt başlıklar halinde kategorilerimiz karşılamaktadır. Böylece doğru bir fizibilite ile daha bilinçli araç alımı satımı yapabiliyorsunuz. Alt başlıklar halinde site haritası, firma bilgilerimiz, ekspertiz hizmetlerimiz, haberler ve basında firmamız, bizden hizmet alan kurum kuruluşlar ile alakalı oto galeri ve video galerilere buradan erişebilirsiniz.

Detaylı iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfamızda telefon, faks ve sosyal kanallarımız ile alakalı bilgileri bulabilirsiniz.

Resmi Prosedürler ve Diğer İşlemler

Her alışveriş gibi oto alımı satımı da son derece ciddi bir işlemdir. Bununla ilgili her iki tarafın da hakkını koruyacak resmi işlemler, evrak takibi ve hazırlamanız gereken belgelerle ilgili tüm detayları da sizin adınıza bizzat takip ediyoruz. Bunlarla beraber Eskişehir sigortalı ekspertiz hizmetleri ile kendinizi daha güvende hissedersiniz.

Hizmet bedellerini bölgesel olarak, paket halinde ya da komple bakımlarına göre belirliyoruz. Boya ve kaporta bakımı paketi, altın paket, gold paket ya da standart paket gibi. Sayfamıza üye olmanız halinde size özel ayrıcalıklardan yararlanmak için düzenli olarak bilgi mesajı alabiliyorsunuz.

Book online now &
SAVE
10%
On Your Ride

DOWNLOAD OUR APP

About the Author

Buy Avada Now

Subscribe Today

Subscribe to our monthly newsletter to receive all of the latest news and articles directly to your inbox.

Discussion

Testimonials

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.”

Mike Smith – Brooklyn, NY

Don’t want to use the app?

No problem, book online or give us a call!

BOOK ONLINE
CALL TO BOOK
BOOK ONLINE
CALL TO BOOK