Araç ekspertiz firmalarının sayısının artması, güven ve kalitenin aynı oranda arttığı anlamına gelmemektedir. Bu nedenle Eskişehir oto ekspertiz tavsiye ve önerileri ile ilgili yapılan araştırmaların sayısı artmış durumda. Bir çok firma maalesef, galeriler ile anlaşmalı bir şekilde, iş ahlakına uymayarak hizmet vermektedir. Ya da kullandıkları ekspertiz cihazlarının teknolojileri eskimesiyle, yapılan ölçümler gerçek değerleri yansıtmamaktadır. Peki Eskişehir’de oto ekspertiz konusunda tavsiye edilebilecek firmalar hangileridir?

Eskişehir Oto Ekspertiz Tavsiye

Eskişehir Oto Ekspertiz Tavsiye

Öncelikle Experix kurumsal oto ekspertiz markası altında, sizlere garantili ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Yenilikçi teknolojilerle donatılmış ekspertiz ölçüm cihazları, kaliteli hizmet, TSE 13805 standartlarına uyum, garantili ve yol yardım desteği olan detaylı hizmet seçenekleri yer almaktadır. 2. el araç aldığınız zaman, herhangi bir sorun yaşamamak, aldığınız ekspertiz raporunun doğruluğundan emin olmak için bizimle çalışmayı tercih edebilirsiniz. Eskişehir’de oto ekspertiz tavsiyesi alanında Google’da en çok olumlu yoruma sahip ve önerilen ekspertiz firmaları arasında yer almanın gururunu yaşıyoruz.

Eskişehir Ekspertiz Tavsiye ve Önerileri

Eskişehir Oto Ekspertiz Önerisi

Eskişehir Oto Ekspertiz Önerisi

Oto ekspertiz alanında hizmet veren 20’den fazla kurumsal marka, 50’nin üzerinde bireysel olarak açılmış oto ekspertiz firması görebilirsiniz. Normal bir tamirci dükkanlarında bile kısıtlı imkanlar ile bu işlemler gerçekleştirilmektedir. Peki ne kadar sağlıklı?

Satın alacağınız araç, yeterli teknolojiye sahip olmayan bir ekspertiz firmasında, lifte kaldırılıp, alt takımları kontrol edilebilir, ya da motor mekanik bölümüne göz atarak herhangi bir soruna sahip olup olmadığına dışarıdan bakılabilir. Bunun dışında 200 TL’lik boya kalınlık ölçer cihazı ile de araç daha önce boyanmış mı gibi kontrolleri yapmak mümkün. Ancak bu bir aracın ekspertizi için kesinlikle yeterli değildir.

Araç OBD beyin kontrolü, motor performans testi, yanal kayma testi, airbag kontrolleri, araç elektronik aksamı vb. gibi detaylı incelemeler en yeni teknoloji cihazlar ile yapılmalıdır. Örneğin; debriyaj pedalının üstünde yer alan OBD soketine takılacak olan arıza tespit cihazı ile, araç beyninden bir çok arıza geçmişi ya da mevcut arızalar incelenebilir. Ancak bunun en güncel yazılım ile yapılması gerekir. Örneğin; 2016 yılına ait OBD ölçüm yazılımları ile, ekspertiz hizmeti veren bir çok kurumsal görünümlü firma ile karşılaşmanız dahi mümkün.

Experix Eskişehir oto ekspertiz firması olarak peki biz ne yapıyoruz? Neden Eskişehir oto ekspertiz ve tavsiye ve önerileri listesinde 1. sıradayız?

Neden Tavsiye Ediliyoruz?

Oto Ekspertiz Tavsiyesi

Oto Ekspertiz Tavsiyesi

Eskişehir oto ekspertiz firması olarak, Experix Kurumsal markası altında, Odunpazarı ilçesinde hizmet vermekteyiz. Sadece ekspertiz sektörü değil, galeri, rent a car, kuyum, reklamcılık ve yazılım gibi bir çok sektörde aktif olarak yer almaktayız. Yılların vermiş olduğu güven ile sadece Odunpazarı değil, Tepebaşı, Sivrihisar ve çevre ilçelerden araç ekspertiz talebi için gelen müşterileri görmek mümkün. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmet detayları ve rakiplerimizden farkımız aşağıda yer almaktadır.

 • Motor performans ölçümü, süspansiyon testi, yanal kayma, fren testi, dinamometre, boşluk testi, arıza testi, hidrolik testi ve akü testi dışında, ustalarımız tarafında aracınız içi ve dışı manuel olarak tüm detayları ile incelenir. Araç iskelete birleşme noktaları, airbag yuvası, lastik dişleri, şase kontrolü en ufak ayrıntısına kadar yapılır.
 • Garantili oto ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Kaporta ve Motor konusunda Tur Assist ile özel anlaşma gereği araçlarınız sigortalı olarak işlem yapılır. Aracınızda tüm noktalar özenle incelenerek raporlama yapılır.
 • Yol yardımı hediyeli hizmet. Eskişehir Oto Ekspertiz merkezimizde araçlarınız Yol Yardım Hediyesi ile beraber teslim edilir. Herhangi bir sıkıntınızda eksiksiz hizmet alırsınız.
 • Experix markası Ar-ge ekibi ile, son teknoloji ölçüm cihazları ile hizmet vermektedir. Firmamızda eskimiş ya da ömrünü doldurmaya yaklaşmış olan, eski yazılım ve eski teknoloji cihazlar ile karşılaşmanız mümkün değildir.
 • Eskişehir oto ekspertiz merkezi olarak, aracınıza özel ekspertiz hizmeti verirken, sizlerin rahatlığı ve konforu da bizler için oldukça önemlidir. Verdiğimiz hizmetin kalitesi kadar, mimari tasarım, şıklık ve müşteri memnuniyeti de bizler için önemlidir. Bekleme salonlarında keyif alarak, ekspertiz hizmetinin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.
 • Ekspertiz ücretleri konusunda farklı seçenekler sunarak, ihtiyaç duyacağınız paket tercihlerini sizler için ayırdık. 4 x 4(4WD) ya da 2 x 4(2WD) araçlar ya da farklı tercihlere özel olarak hazırlanmış fiyat ve ekspertiz paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımızın rekabetçi olması, ödenecek olan hizmet bedeli ile maksimum verim alınmasını sağlamaktadır.
 • Mobil ekspertiz raporlama hizmeti ile, ekspertiz yaptıracağınız aracı, firmamıza yönlendirerek, hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Araç ekspertiz raporu oluşturulduktan sonra, mobil ekspertiz raporunu cebinize gönderelim.
 • 25 yıllık Otomotiv tecrübesi ile, Experix kurumsal marka kimliği ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kalite, ustalık, dikkat ve güven en önemli vizyonumuzdur.
 • Oluşturmuş olduğumuz marka ile Eskişehir’de Odunpazarı, Sivrihisar, Tepebaşı ve hatta Çankaya gibi ilçelerden müşterilerimiz mevcut. Eskişehir ekspertiz tavsiye ve önerileri listesinde 1. numara olmamızın en büyük nedeni, sizlerin mutluluğunu, kendi mutluluğumuz kabul etmektir.

Ekspertiz Hizmetlerimiz

Eskişehir Ekspertiz Tavsiye

Eskişehir Ekspertiz Tavsiye

 • Motor Performans Testi
 • Yanal Kayma Testi
 • Fren Testi
 • Süspansiyon (Amatisör) Testi
 • Araç OBD Beyin Kontrolü ve arıza tespiti
 • Boya Ölçer ile mikron kalınlık ölçümü
 • Kaporta Kontrolü
 • Alt Takım Kontrol
 • Şase Kontrolü
 • Direksiyon Pompa ve Boşluk Kontrolleri
 • Airbag Kontrol
 • Motor Elektrik Tesisatı
 • Fren Hidroliği
 • Soğutma Fanları
 • Araç Direkleri Hasar Kontrolü

Yukarıdaki tüm hizmetler ve fazlası alacağınız oto ekspertiz paketine göre firmamız tarafından uygulanmaktadır. Kaliteli ve sorunsuz bir şekilde 2. el araç almak ve aracınıza ait mevcut kusurları ya da durumunu öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ve profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmet yeterlilik belgesine sahip işletmemizde tüm hizmetler TSE standartları kapsamında uygulanır.

Önemli: Tüm müşterilerimize istek dahilinde, tarafımızca sigortalı ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. 1 ay 1000 km, 3 ay 5000 ve 12 15000km aralığında değişen paketlerimiz mevcut. Büro hizmet yetkilimizle iletişime geçerek, garanti ve sigorta kapsamları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Eskişehir oto ekspertiz tavsiye ve önerileri” başlıklı yazımızdan sunmuş olduğumuz hizmet detaylarından bahsettik. Google üzerinden almış olduğumuz yorumlar ile, müşterilerimize 5 yıldızlı hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Ekspertiz hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.