Eskişehir oto ekspertiz tavsiye

İkinci el araç piyasasında alıcıların ve araç sahiplerinin araçları hakkında merak ettikleri her şeyi bilmeleri en doğal haklarından birisidir. Bu yüzden siz değerli müşterilerimize % 100 güvenilir ve müşteri memnuniyeti en üst derecede tutularak aracınız hakkında her şeyi ortaya koyabilmekte sınır tanımayan Eskişehir oto ekspertiz tavsiye olarak bağımsız kimliği ile siz müşterilerimize sağlam bir şekilde kapılarını açmaktadır.

Ekspertiz Nedir? 

Otomotiv işin ehli fikri alma manasına gelen oto ekspertiz,  aracın yöntem ve estetik yönünün değerlendirilmesi için  kullanılmaktadır.

Hayat şartları geçim zorlukları sebebiyle toplumun bir kısmı ikinci  el araç alımını gerçekleştirmektedir. Ancak aracın hayati ehemmiyeti her şeyden önemli olduğu için araç alımlarında bir tereddüt bir şüphe ile alışveriş yapılmaktadır.

Bu yüzden oto uzman kadrosuyla işleminde vasıta içindeki yöntem aksam, aygıt ve ekipmanlar profesyoneller doğrulusunda detaylıca incelenip Eskişehir ekspertiz raporu tutulmaktadır. Böylelikle 0 güvenilir bir sistemle siz değerli müşterilerimize sunmuş olmaktayız.

Aracın bütün kontrolleri tamamlandıktan sonra Eskişehir sigortalı ekspertiz ile daha güvende bir şekilde araç sahiplerine verilmektedir.

Eskişehir oto ekspertiz tavsiye ; Eskişehir’deki bu servisimizin hizmetleri saymakla bitmemektedir. Müşteriye sunulan hizmetler kalite ve özverili çalışmalar ile yapılmaktadır. Hizmetlerimiz; Eskişehir kaporta testi, kaporta boya kontrolü, yol similasyonu, dinamometre testi, motor kontrolü, yanal kayma kontrolü, şase (alt mekanik) kontrolü, süspansiyon (Amortisör) sistemi kontrolü, fren sistemi kontrolü, beyin kontrolü, Eskişehir motor testi, iç donanım kontrolü, elektrik/ elektronik kontrolü, dosya sorgulama yapılmaktadır.

Eskişehir’in diğer oto ekspertizlerden üstünlüğün sebebi;  eksperlerin sıradan kullanıcıların göremeyeceği, önem noktasını belirleyemeyecekleri ya da  ayırt edemeyeceği birçok meselesi belirleme noktasında ön sıradadır. Eskişehir Oto Ekspertiz Tavsiye

Aracın geçmişte yaşadığı hasarı, değişikliğe uğrayan parçasının belirlenmesi noktasında, değişim yapılan parçanın orijinal olup olmadığı konusunda belirlenen tespitler o gün içerisinde alıcıya rapor şeklinde sunulmasıdır.

Eskişehir ekspertiz, araç satıcısının alıcıya vermiş olduğu “temiz”, “hasarsız”, “az kullanılmış” gibi satıcı doğrulusunda verilen bulguların teyidi için tarafsız bilgilerin netliği konusunda alıcıya raporlar sunarak alıcının içerisinde bulunduğu şüphe ya da merak uyandıracak her şeyi ortadan kaldırarak oto ekspertizin buradan büyük bir öneminin de olduğunu görmekteyiz.

 Oto Ekspertiz Neleri Kapsıyor?

Araç deneme gerçekleştirilerek yöntem yeterlilik ölçümlerle sonuçlanarak puanlandırma yapılıyor. Aracı hasar kaydının testleri ve kayıtları tutulmaktadır.
Temiz görünen ancak içten zarar görmüş ya da yıpranmış araçları oto ekspertiz testler sonucu her şeyini ortaya koyarak raporunu tutup bir çok sorununu bu şekilde öğrenilmiş oluyor.

Oto Ekspertiz Nasıl Exper Yapılıyor?

Oto Ekspertiz bir çok  uzman eşliğinde bir çok yöntem ve aygıt kullanılıyor. Öncelik olarak aracı motor testine sokuluyor ve vaziyeti ortaya çıkarılıyor. bu vaziyetler sonucunda hasar,parça, kaporta ve boya ile ilgili raporlar çıkartılıyor.

Eskişehir oto ekspertiz tavsiye  ; Aracın sahibine ya da alıcısına, mekanik yetkinliği ile kaporta ve boya gibi estetik vaziyeti ile ilgili değişiklik arz edecek bilgiler teklifte sunuluyor. Alanında uzman ustaların da görüşleri alınarak aracın hasar bölgeleri araç sahibine ya da alıcısına sunularak araç için yapılacak işlemler başlatılıyor.

Araç expertiz fiyatı, raporu verecek firmaya, uzman kapsamına, vasıta özelliklerine ve bireyin taleplerine göre farklılık gösterebiliyor. Böylelikle istenilen düzeyde araç temiz bir şekilde araç sahibine ya da alıcısına teslim ediliyor.

Oto ekspertiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz hemen Eskişehir oto ekspertiz adlı makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Book online now &
SAVE
10%
On Your Ride

DOWNLOAD OUR APP

About the Author

Buy Avada Now

Subscribe Today

Subscribe to our monthly newsletter to receive all of the latest news and articles directly to your inbox.

Discussion

Testimonials

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.”

Mike Smith – Brooklyn, NY

Related Posts

If you enjoyed reading this, then please explore our other articles below:

Back to News

Don’t want to use the app?

No problem, book online or give us a call!

BOOK ONLINE
CALL TO BOOK
BOOK ONLINE
CALL TO BOOK