EXPERİX A.Ş

Kurumsal Oto Ekspertiz

Experix A.Ş. Kurulurken amacımız sektördeki eksiklik ve yanlış yapılandırma kurallarına aykırı olarak kurulmuş, tabanında Teknolojinin en üst seviyelerini kullanmayı amaç adinmiş. Global Yatırım ortaklı bir şirkettir. Bünyesinde Otomotiv Ekipmanları, Reklamcılık, Kuyumculuk, Uluslararası Kargo, ve Danışmanlık şirketi olarak birbirine bağlantılı 5 Ana sektörde varlığını hissettirerek markalaşmış ve bu amaçlar doğrultusunda çalışmalarına devam eden bir şirkettir.

Experix A.Ş. kurulduğu günden bugüne kadar tüm sektörlerde ses getiren işler yapmıştır.

Experix markası ile büyümeyi hedefleyerek Rent A Car, Oto Ekspertiz ve Oto Galeri olarak büyümeye devam edecektir

Reklamcılık Konusunda ana işlerimiz arasında yer alan marka patent, marka danışmanlık ve Reklamları ile destek sağlamaktadır

Uluslararası kargo şirketleri ile anlaşmalı olarak global bir taşıma şirketi ile güven vermektedir

Altın toptan ticaretinde varlığı ile FX Trader ve Account yönetimi ile tüm yatırımcılara destek sağlamaktadır.

Tüm sektörlerindeki ihtiyaçlara uygun yazılımları kendi bünyemizde çözerek markalarımız için çalışmalar yaptığımız en iyi alanlarımızdan biridir.

Eskişehir Oto Ekspertiz Logosu

”Deneyim Fark Yaratır”

”Deneyim Fark Yaratır”

Sloganımız bizim için en doğru noktadan yola çıkmamızı sağlıyor. Hem çalışanlarımızın bilgi ve becerileri hem de etkin bir yönetim fark yaratacak işlere imza atıyor.

Experix Eskişehir Kurumsal Oto Ekspertiz Markası

Eskişehir Oto Ekspertiz Size Çok Yakınız

Eskişehir Oto Ekspertiz tüm sorularınıza cevap vermek için bir telefon uzağınızda sizde aklınıza takılan sorunları sorabilirsiniz.

App Store Badge
Google Play Badge